İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu ve Yurt Fiyatları

İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu ve Yurt Fiyatları

İstanbul erkek öğrenci yurdu denilince akla gelen yurtlardan biri olmak kolay değil. Feriköy Öğrenci Yurdu olarak siz değerli öğrencilerimizi onlarca yıldır misafir etmekteyiz. İş hayatında zirvelerde olan mezun portföyümüz, kaliteli hizmet anlayışımız ve yenilikçi bakış açımızla kendimizi geliştirmeye devam ediyoruz.

İstanbul Erkek Öğrenci Yurdu Fiyatları her geçen gün değişmektedir. Feriköy Öğrenci Yurdu olarak siz öğrencilerimizi anlıyor ve size maksimum fayda verecek uygulamaları minimum fiyata sunmaya gayret ediyoruz. Tüm yurtları genelleyecek şekilde bir fiyat söylemek mümkün değildir. Hatta ve hatta odalardaki yatak sayısına göre yurtlardaki fiyatların değiştiği dahi gözlemlenebilmektedir.

istanbul erkek öğrenci yurdu

öğrenci yurdu fiyatları

Erkek Öğrenci Yurdu

Erkek öğrenci yurdu, erkek üniversite öğrencilerinin sabit olarak ikamet ettiği müesseseye verilen isimdir. Erkek öğrenci yurdu sayısı üniversite sayılarının artmasına paralel olarak artmaktadır. İstanbul içerisinde yüzlerce erkek öğrenci yurdu mevcuttur. Yurt fiyatları her yurda göre değişmektedir. Bunu etkileyen faktörlerin tamamı değişkendir. En önemli faktörler ise yatak sayısı, yurt bina yaşı, okullara olan uzaklık ve hizmet kalitesi standartlarıdır.

İstanbul erkek öğrenci yurdu arayan öğrenciler bizlere ulaşarak uygun fiyatlarla kaliteli bir yurt odası ayırtabilir. Sizlere rehberlik ve sosyal destek de verecek olan ekibimiz sizi yönlendirecektir. Feriköy Öğrenci Yurdu İstanbul Üniversitesine, İstanbul Teknik Üniversitesine, Haliç Üniversitesine ve diğer civar üniversitelere çok yakın lokasyondadır. Ulaşımda dahi zorluk yaşamayacaksınız. Bu sebepten ötürü bizi tercih edebilirsiniz. “İstanbul’daki eviniz!” sloganıyla çıktığımız bu yolda siz öğrencilerimize destek veriyoruz.

Yurt Fiyatları

Yurt fiyatları gün geçtikçe değişmektedir. Sabit bir fiyattan bahsedemeyiz. Fakat fiyatı hizmetle beraber düşünmenizi; bu şekilde değerlendirmenizi şiddetle tavsiye ederiz. Çünkü her pahalı iyi olacak her ucuz da kötü olacak diye bir kural söz konusu değildir. Yurt fiyatları araştırılırken daha önce bu yurtlarda kalmış olan öğrencilerin deneyimleri ve yorumları da dikkate alınmalıdır. Çünkü en iyi araştırma sonucu gerçek kullanıların değerlendirmeleriyle ortaya çıkan sonuçtur.

Yurt Kuralları

Yurt kuralları da her yurt için değişiklik arz etmektedir. Yurt kuralları yurdun değil sizin menfaatiniz için koyulmuş kurallardır. Bu kurallara harfiyen uymak sizin üstün menfaatiniz içindir. Çünkü bir yurdun dirlik ve düzen içerisinde olması sizlerin sağlıklı bir şekilde o yurtta kalmanızı sağlayacaktır. O yüzden yurt kurallarına uymanızı ve uymayan arkadaşlarınıza uymalarını tavsiye etmenizi, bu yolda kanalize etmenizi şiddetle tavsiye ediyoruz.

İstanbul Öğrenci Yurtları

İstanbul’da birden fazla KYK ve özel yurt bulunmaktadır. KYK yurtları genel olarak sıra usulü ve kura usulü yerleşme esasına dayalıdır. Özel yurtlarda ise siz tercih ettiğiniz yurtta kalabilirsiniz. Sağlanan imkanlar, vaad edilen hizmetler değerlendirilerek doğru bir tercih yapmalısınız. Fakat özel olarak öncelikle seçmeniz gereken bir devlet yurdunda mı yoksa özel yurtta mı kalacağınızdır.